Модні жіночі капелюхи і головні убори 2017 року

0
610

У 2017 році дизайнери зробили акцент на крислатих капелюхах. Вони були представлені в багатьох колекціях, і всі вони різноманітні. Капелюхи підкреслюють жіночність і завершують образ. Всі види капелюхів відрізняються чіткими лініями і однотонною гамою кольорів.

Вибрати модель капелюхи з широкими полями в новому сезоні досить просто. Серед них ви можете побачити і каллабрійскіе (з гострою верхівкою), і флорентійські, і капелюхи-слауч.

Прекрасним вибором для дівчини, яка воліла стиль кантрі, стане ковбойський капелюх. Образ, який складався з одягу з бахромою, буде завершеним, якщо на вашій голівці буде красуватися такий капелюх.

Слауч — частіше це фетровий капелюх з опущеними вниз полями. Зараз багато дівчат вже знають, наскільки шкідливо ультрафіолетове випромінювання. А широкополі капелюхи допоможуть сховати обличчя і навіть шию і плечі від шкідливого впливу сонячних променів.

Кожній дівчині слід зробити свій вибір. Треба виходити з форми особи і підбирати ту модель, яка вас буде прикрашати, гармоніювати за стилем і кольором. Раніше без капелюшка жінка не виходила на вулицю, а потім цей аксесуар виявився не просто зайвим, але і міг викликати глузування. Зараз дівчата згадали про існування капелюхи, тому залишається лише вдало її вибрати з колекцій 2017 року.