Жовті сукні та модні тенденції

0
693

Жовтий колір — теплий і життєрадісний, він виділяє теплоту, яка огортає всі навколо. Жовтий колір — сонячний колір, а тому, він сповнений життя і оптимізму. Якщо ви вибираєте жовта сукня, значить, хочете самі радіти і ділитися своєю радістю з оточуючими.

І в цьому допоможе нове жовта сукня. Дизайнери постаралися, тому в багатьох колекціях ми можемо знайти модні жовті сукні на літо 2017.

Жовтий — сам по собі теплий і веселий колір. Підбираючи таке вбрання, орієнтуйтеся на колір шкіри, волосся і очей. Надзвичайно красиво виглядає ошатне жовта сукня на Смуглянка з карими очима. Жовтий колір як би підкреслює колір шкіри, дівчата буквально перетворюються, стають яскравішими і привабливішими.

Для блондинок у виборі відтінку жовтого слід поекспериментувати. Не всі відтінки будуть хороші, якщо ви блондинка. Однак блондинки бувають різні, як і відтінки будь-якого кольору.

В якості вечірнього плаття — жовте, безсумнівно, виграшний варіант. Вечірні жовті сукні, особливо на випускний бал, будуть символізувати яскравість, веселощі, енергію і радість — все те, що повинно бути, коли ви молоді і щасливі.