Модне жіноче взуття на платформі 2017 року

0
647

У весняному сезоні 2017 актуальні не тільки бабуши, а й взуття на високій платформі. Плоска підошва або низький каблук, безсумнівно, зручні. У такому взутті завжди комфортно, ноги відпочивають, але прагнення побачити себе на висоті є у кожної з нас.

На весняно-літній сезон дизайнери приготували нам вибір — моделі на плоскій підошві і моделі на громіздкою платформі. Останній варіант розглядався в колекціях в стилі кежуал, гранж, в спортивному або романтичному. Треба сказати, що платформа прекрасно адаптується в різних стильових рішеннях.

Взуття на платформі візуально стрункішою фігуру і додає зростання, а це немало, 6-12 сантиметрів можуть кардинально змінити пропорції, а може і особисте життя …

Платформа — це підошва, що не звужується в ділянці носка. Вона може бути самостійною деталлю або ж служити додатковим елементом в дизайні взуття. Як самостійна деталь платформа використовується в черевиках, чоботях, туфлях чоловічого типу, спортивного взуття і являє собою суцільну високу підошву.

Це взуття виглядає важче, а тому підходить не всім. Платформа може бути і на танкетці, і на взуття з каблуком. Вибір масивної платформи в поєднанні або з каблуком, або з танкеткою підходить для тих, хто бажає виділитися.