Жіночі брючні костюми 2017

0
958

Сьогодні Мілітта пропонує подивитися на нові брючні костюми, моделі яких обрані з колекцій 2017. Вже не раз ми з вами вивчали нові тенденції і давно ознайомились, на чому слід зробити акцент. Тому сьогодні зупинимо свій вибір на найкращих брючних костюмах, правда, поняття — кращі, у кожного — своє. Обмовимося відразу, вибір зроблений Мілітта, а отже, брючний костюм з нових колекцій весна-літо 2017 займе гідне місце у вашому гардеробі.

У 30-х роках жіночий костюм набув рис мужності. Жіночий жакет вже тоді став ідентичний чоловічому піджаку, особливо помітно виділялися широкі плечі. Для жінок прикладом були знамениті актриси того часу Грета Гарбо, Марлен Дітріх, які ввели в моду жіночний варіант костюма чоловічого типу.

У 40-х роках костюми стали ще більш схожі на чоловічі. Штани в цей час почали носити все частіше, і вони вже увійшли в щоденний вжиток. Їх одягали будинку, на роботі, де це було необхідно, і як предмет дорожнього костюма. Довгий час костюм залишався з жакетом різної довжини і спідницею. Але все ж, з 50-х — 60-х років минулого століття штани завоювали своє місце всерйоз і назавжди.

Однак на офіційних заходах в високих колах ще довго панував дрес-код, який наказував би жінкам поява тільки в сукнях.

Ті часи давно пішли, і рамки сучасного дрес-коду стали значно ширше. Сьогодні навіть королівські особи дозволяють собі з’являтися на урочистих заходах в елегантних брючних костюмах.

Які ж костюми пропонують нам дизайнери сьогодні? Мілітта вибрала на свій погляд найкращі костюми 2017 року.

Неодмінно згадайте класику, адже вона вічна. А тому подивимося на костюм Antonio Berardi. Штани прямого крою, трохи приталений жакет, прикрашений фігурними лініями і благородний синій колір. Чорний костюм Zang Toi виглядає також в стилі вічної класики, хоча в ньому відсутні лацкани, які замінює глибокий виріз, що підкреслює стрункість і жіночність.