Модні жіночі блузки 2017 року

0
779

Блузки втрачають актуальності і в новому сезоні весна-літо 2017. Блузки можна назвати ключовою темою для вираження різноманіття свого гардероба. Залежно від тканини, кольору, принта і декору вони можуть поєднуватися з відповідними брюками і спідницями, а підібрані зі смаком і стилем, передають жіночність і вишуканість.

Дизайнери пропонують різноманітні моделі. У колекціях нового сезону можна побачити і строгі ділові варіанти, і романтичні легкі, а для сміливих і юних — чарівні, прозорі і зухвалі блузки.

Блузка-сорочка 2017

Про те, що чоловіча сорочка не втрачає своєї актуальності, знають всі дівчата. І вже у кожної з нас в гардеробі є не одна сорочка, тому що це універсальна річ на всі часи, інакше кажучи, блузка-сорочка в чоловічому стилі, особливо біла, стала класикою.

Класика, звичайно, вічна, але навіть, якщо на перший погляд здається, що сорочки з сезону в сезон повторюються, це не так. Сорочки помітно змінюють крій і форму, що дає можливість кожен раз піднести їх по-новому. Тому, ваш гардероб буде неповним, якщо в ньому лише одна блузка-сорочка. У ньому повинні бути зібрані кілька різних інтерпретацій вічної класики.