Модні і стильні шкіряні куртки і жакети 2017

0
675

Модні і якісні шкіряні куртки і жакети коштують не дешево, але зате вони можуть служити довгі роки. Тому, покупку одягу зі шкіри можна вважати вигідною інвестицією в свій образ. Якщо зібрати в гардеробі 4-5 курток різного кольору можна складати безліч стильних образів на весну, осінь і холодне літо.

Сьогодні ми подивимося, які моделі пропонують модні бренди на весну-літо 2017, і згадаємо історію появи курток і жакетів в жіночому гардеробі.

Шкіряні куртки та жакети прийшли в моду як елемент військової форми в період Першої світової війни і наступних подій. Спочатку з’явилися виключно чоловічі шкіряні куртки і плащі, але жінки дуже швидко полюбили одяг зі шкіри. Уже в 1920-х роках багато дівчат носили шкіряні куртки нарівні з червоними комісарами.

Потім зі шкірою працювали модні дизайнери, а потім знову прийшла війна. У 1940-і роки з’явилися нові моделі шкіряних курток, піджаків і жакетів і навіть пальто для військових. Після війни все це спадщина полюбилося багатьом модникам, і шкіра утвердилася в мирному гардеробі жінок і чоловіків всерйоз і надовго.

У сезоні весна-літо 2017 шкіра як і раніше актуальна і присутній в багатьох колекціях. Італійські бренди традиційно люблять працювати з натуральною шкірою, тому ви завжди знайдете модні шкіряні куртки у Tods, Trussardi, Bottega Veneta і багатьох інших.