Создание сайтов в усть каменогорске

0
694

Веб-студія займається створенням сайтів в Усть-Каменогорську. У наші послуги входить розробка сайту, як комплексно, так і послуги з обслуговування сайту окремо. У нас найкраще создание сайтов в усть каменогорске. Ми пропонуємо готові рішення для тих, хто хоче почати свій бізнес швидко і якісно. Так само у нас досить гнучкі ціни за рахунок того що є можливість вибору: робити сайт з нуля з унікальним дизайном, або на основі готових варіантів шаблону, а ще ми використовуємо тільки сучасні веб-технології.Ми йдемо в ногу з часом і використовуємо тільки сучасні веб-технології, але це не означає, що ми не працюємо з іншими CMS, ми ставимося з повагою до вибору нашого клієнта. Якщо у Вас виникли питання напишіть нам і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.Ви телефонуйте нам або заповніть бриф на розробку сайту в режимі онлайн. Ми в свою чергу складаємо технічне завдання на розробку сайту, стверджуємо ціну і структуру сайту, потім погоджуємо з Вами.

Розробка дизайну сайту

На даному етапі наш дизайнер визначає з Вами розташування елементів сайту, колірну гаму, погоджує і затверджує дизайн. У свою чергу Ви надаєте вихідні матеріали, якщо такі є (картинки, відео тощо).

Верстка, налаштування CMS, програмування

Ми приступаємо до верстки макету (кроссбраузерного і адаптивного), займаємося налаштуванням модулів та структури сайту, наповнюємо контентом (інформацією), переносимо сайт на тестову майданчик.