Будинок для літніх людей з психічними відхиленнями

0
704

При реабілітації ми користуємося технічними засобами, що допомагають людині похилого віку при ходьбі, харчуванні, купанні, прогулянках. Це спеціальне ліжко для лежачих хворих після інсульту, тростини і ходунки, милиці або спеціальні крісла-коляски, що дозволяють Відвідуючи людині вільно пересуватися. Наприклад, для полегшення харчування ми користуємося спеціальним посудом і столовими приборами. У Дом престарелых для психически больных також є пристосування, що значно полегшують прийом ванни або відвідування туалету.

У нашому пансіонат для хворих після інсульту, організовується високоякісний догляд, здійснюється виконання реабілітаційних дій під контролем висококваліфікованого медичного та обслуговуючого персоналу. Процес реабілітації складається з лікувальної відновлювальної фізкультури, виконання фізіопроцедур і масажу, проведення занять на сучасних тренажерах, процесі працетерапії. Наш пансіонат для хворих після інсульту приймає також абсолютно самотніх лежачих хворих як з Москви, так і з розташованих по сусідству областей.

На тривалість процесу відновлення надає прямий вплив форма події захворювання. Одужання є поступово протікає. Співробітники нашого пансіонату для хворих після інсульту виявляють величезне терпіння, а також наполегливість, через що стан хворої людини, який зміг перенести інсульт поступово нормалізується. Грамотна, а головне, вчасно проведена реабілітація після цього важкого захворювання допомагає літнім людям з плином часу повернутися до звичайного життєвого образу і знову відчути себе здоровими.