Туристичний Львів

0
714

У Львові туристам з дітьми точно не доведеться нудьгувати, багато хто з них починають екскурсійну програму з відвідування ночной львов зоопарку «Лімпопо». У цьому зоопарку зібрані тварини з усього світу, тут можна побачити і головних представників тваринного світу Африки, в тому числі левів і гепардів. У відвідувачів з маленькими дітьми особливою популярністю користуються вольєри з лемурами і єнотами, багатьох доброзичливих мешканців зоопарку відвідувачам дозволяють годувати. На території зоопарку є відмінний тераріум, в якому можна побачити рідкісні види змій, а ще спеціальний вольєр обладнаний для екзотичних птахів.

У шанувальників водних розваг улюбленим місцем відпочинку залишається аквапарк «Пляж». Він є критим, тому відвідати аквапарк можна в будь-який час року. Цей аквапарк багато в чому орієнтований на відвідувачів з дітьми, в ньому є і спеціальний басейн для малюків, і барвисті гірки різного рівня складності, а ще в аквапарку обладнані красиві зони відпочинку з шезлонгами. В аквапарку є зона відпочинку з джакузі і сауною, яка обов’язково сподобається дорослим.

Тим, хто найбільше любить всією сім’єю ходити в кінотеатр, обов’язково варто відвідати один з найсучасніших і популярних кінотеатрів Львова — «Планета кіно». Своїм відвідувачам він пропонує кілька першокласних барвистих кінозалів, підібрати в цьому кінотеатрі сеанс для сімейного перегляду не складе ніяких труднощів. У кінотеатрі є велике красиве кафе з художньої ілюмінацією, а також обладнано кілька чудових зон відпочинку з м’якими меблями.

Відповідні розваги знайдуться і для відпочиваючих з маленькими дітьми, їм обов’язково варто відвідати дитячий клуб «Лис Микита». Тут ігрові майданчики і зони відпочинку підготовлені для дітей у віці від двох років, в центрі є і улюблені всіма малюками гірки, і надувні атракціони, і батути, а ще для маленьких відвідувачів організують цікаву розважальну програму. Вони зможуть стати учасниками театралізованих вистав, пограти в активні ігри та взяти участь в цікавих майстер-класах.