Довідка для дитячого табора

0
660

Чи збираєтеся відправити дитину в дитячий табір? Прекрасно! Не забудьте вчасно оформити медичну довідку в дитячий табір форма 079 / у — документ, що дозволяє перебування дитини в дитячому оздоровчому закладі.

Надання довідки є обов’язковою умовою відпочинку та направлено на профілактику масових захворювань. Іншими словами без довідки в дитячий табір елементарно не пустять, тому про цей документ слід подбати заздалегідь.

Медична довідка 079 / у справка в лагерь — документ, що відображає загальні відомості про стан здоров’я дитини: перенесені захворювання, наявність щеплень, фізіологічні особливості, фізкультурна група і рекомендований режим. Також довідка містить зворотний талон для заповнення медпрацівником дитячого табору після закінчення путівки.

Отримати медичну довідку 079 / у можливо в поліклініці — потрібно медогляд у хірурга і дерматолога, а також ряд аналізів. Довідку виписує педіатр, крім того до довідки потрібно виписка з карти щеплень.

Слід зазначити, що збір необхідних для довідки документів цілком лежить на плечах батьків дитини.

Довідка 079 / у дійсна 3 місяці, однак для поїздки на 2 і 3 літні зміни, незалежно від її отримання до 1 зміни, потрібно оформлення нових довідок.

Часто батьки елементарно забувають про необхідність оформлення довідки 079 / у або залишають її на потім, а потім не знають що і робити, де брати документ.