Пластикові вікна

0
601

Поява конденсату. Хто винен?

Сучасні пластикові вікна, успішно виконують завдання тепло- і шумоізоляції нашого житла. Однак відсутність нещільності притвору стулки вікна в будинках радянських часів вносить свої корективи. Без припливу свіжого повітря ускладнюється робота системи відводу повітряного потоку через вентиляційні отвори в туалеті, на кухні та у ванній. В результаті підвищується рівень вологості в приміщенні. Найчастіше виникає конденсат на вікнах оскільки зазвичай найхолодніша поверхня в будинку — скло. Позбутися від проблеми можна двома способами: за допомогою підвищеного руху (конвекції) повітря в районі вікон або з допомогою зменшення вологості повітря всередині приміщення. Зробити це можна багатьма способами. Наприклад, провітрюванням або установкою припливного клапана. Зниження небезпеки появи конденсату можна також домогтися за допомогою продуманою системою опалення району поруч з вікнами.

Профілактика конденсату чи ні ізьянам!

Не забувайте провітрювати приміщення! Свіже повітря корисне не тільки Вам, але і Вашим пластиковим вікнам! Перш за все це стосується кухонь і спалень. Дозвольте собі навіть вдома вдихнути повітря на повні груди: відкрийте вікно ширше. Цим Ви не тільки поліпшите своє здоров’я, але й забезпечите теплому повітрю виходить від радіаторів опалення вільний доступ до склопакетів.

Поглиблення вікна — частий наслідок заміни дерев’яних вікон на окна пластиковые. Іноді через це відбувається ізоляція його від потоку теплого повітря, що йде від радіаторів. Через неякісну вентиляції віконної ніші відбувається виникнення конденсату.

Для нового вікна вибирайте самий товстий профіль з усіх доступних. Потрійний склопакет — ідеальний варіант для місцевості з дуже низькими температурами взимку. Утримайтеся від додаткового розширення підвіконь. Не робіть його більше стандартних розмірів. Така профілактика дозволить склу досить прогрітися і запобіжить поява конденсату на вікнах.

Примусова вентиляція віконної ніші допомагає якщо склопакет вже встановлено, але не дуже вдало. У разі відсутності функції зимового провітрювання, Ви можете скористатися одним з нестандартних способів боротьби з конденсатом на вікнах.

Наприклад, це можуть бути повільно запалені свічки розташовані на підвіконні. Вони не тільки забезпечать необхідний рух повітря, а й створять затишну обстановку в Вашому домі. Настільні або підлогові вентилятори, спрямовані на вікна — вихід взимку.

герметичність вікон

Герметичність вікон — ще один надійний союзник в боротьбі з виникненням конденсату. Для цього поліуретанову піну задувають у стик між віконною коробкою і стіною. Вона забезпечує і герметизацію і теплоізоляцію, розподіляє навантаження рівномірно, її можна застосовувати на будь-яких поверхнях.

Не забудьте загерметизувати зовнішній шов між вікном і рамою! Матеріал вибирається на основі аналізу якості поверхні стіни. У разі численних нерівностей шов можна заштукатурити. Якщо ширина отвору не перевищує 15 мм, шов обробляється герметиком на основі силікону.

Не забувайте про принцип системності: дотримання всіх рекомендацій дозволить нанести конденсату нищівної поразки на всіх фронтах!