Створення сайту

0
899

Створення сайту по техзаданию
Створення сайту за індивідуальним вимогам (технічним завданням) дозволяє отримати безкомпромісний варіант, однак в цьому випадку вартість і терміни більше, ніж при використанні готових рішень.

Складність — а відповідно і вартість — розробки по техзавданню пропорційна ступеню автоматизації функцій і процесів на сайті. Якщо вам важко скласти технічне завдання, почніть з перерахування можливостей, які будуть мати користувач і адміністратор сайту, а решта підкажуть наші фахівці.
Незалежно від того, що ви виберете — готове рішення або розробка сайту по техзавданню — ви отримаєте сайт, розроблений на основі 11-річного успішного досвіду. Якщо ви шукаєте создание сайтов в одессе заходьте на сайт http://bakhmach-it.net.ua.

Що потрібно, щоб створити сайт. З чого почати
Сформулювати цілі, які ви перед собою ставите, або причини, за якими ви вирішили створити сайт.
Виходячи з цілей і причин, підготувати тексти і картинки для сторінок сайту. Згрупуйте ваші товари або послуги за типами, розбийте текст на частини з заголовками.
Вибрати дизайн сайту з нашого каталогу. Макет дизайну буде адаптований для вашої тематики.

По телефону або email розповісти нам про діяльність вашої компанії, перерахувати розділи сайту і повідомити обсяг текстів для верстки, щоб наш менеджер міг розрахувати вартість розробки сайту.
Вибрати домен (адреса сайту). Це можна зробити на сайті imena.ua, ми є дилером цього відомого реєстратора.

Після узгодження вартості та обсягу робіт укласти договір на створення сайту, зробити передоплату, відправити нам підготовлені тексти і картинки. Через кілька днів сайт буде готовий.
Укласти з нами договір на хостинг, зробити передоплату. Після цього сайт з’явиться в інтернеті на своєму домені.
Залучити на сайт потенційних покупців ваших товарів або послуг за допомогою реклами.