Обираємо банкетний зал

0
905

Місце розташування

На жаль, дуже багато часу в весільний день проходить в дорозі і постійному переміщенні (з дому в ЗАГС, з РАГСу на прогулянку і фотосесію, потім безпосередньо до місця святкування). Тому непогано, якщо все локації основних моментів торжества будуть знаходитися в максимальній близькості один до одного, і в межах міста — це заощадить час, сили і гроші на транспортні витрати. Також можливий і інший варіант, коли заплановано провести всі етапи весільного торжества в одному місці, наприклад, за містом. Тоді слід вибирати місце, де зіграти весілля, враховуючи наскільки зручно і швидко можна туди дістатися, як добиратимуться гості (самі транспортні засоби забезпечать молодята) і скільки триватиме святкування (якщо 2 або більше днів, то на дорогу не шкода витратити і пару годин ).

Додаткові послуги

Іноді від того, яке саме приміщення, а точніше де воно знаходиться, залежить і можливість надання адміністрацією додаткових послуг. Наприклад, плануючи провести весілля в готелі, молодята можуть розраховувати не тільки на можливість орендувати приміщення для банкету, а й замовити сам банкет, його обслуговування, провідного для святкування, номери для розміщення гостей і т. Д. В інших випадках супутніми послугами можуть вважатися: право використання кондиціонера, проектора, гардероба і навіть розеток. Необхідно розуміти, що всі додаткові послуги вимагають і додаткових витрат, тому всі моменти потрібно з’ясувати і обговорити заздалегідь. Обирайте банкетный зал спб на 15 человек на нащій сторінці у vk.com/vipzalspb.

Кухня (організація банкету)

Вибираючи місце, де відзначити весілля, слід враховувати, що не завжди оренда приміщення передбачає і підготовку банкету (наприклад, коли весілля проводиться в котеджі). Коли організація банкету йде окремою послугою, із залученням кейтеринговій компанії, команди кухарів або родичів, то це в меншій мірі впливає на вибір самого місця, так як в будь-який зал можна запросити той персонал, який підійде за всіма критеріями. Якщо ж банкет організовувати на власній кухні ресторану, де знімається зал, то потрібно враховувати її напрямок, різноманітність меню, якість продуктів і обслуговування, розміри порцій, вартість мінімального замовлення і т. Д. Іноді доводиться відмовлятися від ідеального приміщення через неякісну або просто невідповідною кухні.