Курси робототехніки LEGO

0
1559

Початкова школа (6 — 10 років)
Ні для кого не секрет, що діти молодшого шкільного віку охоче грають з кубиками LEGO. В освітніх рішеннях LEGO Education, кубики дозволяють перетворити числа, слова і поняття в реальні моделі, які можна чіпати, обговорювати, змінювати. Практико-орієнтовані рішення пробуджують в дітях природну тягу до досліджень, відкриттів і дадуть мотивацію на ефективне самонавчання на все життя!

Початкова Робототехніка з WeDo 2.0
курсы робототехники лего допомагають стимулювати інтерес молодших школярів до природничих наук та інженерного мистецтва. На перший план виступає діяльно-орієнтоване навчання: вчення, спрямоване на самостійний пошук рішення проблем і завдань, розвиток здатності дитини самостійно ставити навчальні цілі, проектувати шляхи їх реалізації, контролювати і оцінювати свої досягнення.

Даний курс має 2 рівня (17 проектів — 9 мають детально опрацьовані покрокові інструкції, а 8 є відкритими завданнями) і представляє особливий шанс дітям віком 6-10 років опанувати початкові поняття робототехніки — конструювання іграшки-робота і програмування його на ПК.
Машини та Механізми

Загальноосвітні Набори LEGO Education, серії «Машини і механізми» — це захоплюючі освітні рішення, які з’єднують нудну теорію з підручників з фізики, технології, навколишнього світу і математики з фактами і прикладами з реального життя.

Основна школа (10+ років.)
Наше століття — століття високих технологій, і робототехніка є однією з найбільш перспективною і популярною областю науки. Освіта з LEGO Education допомагає сформувати навички творчого вирішення завдань і вміння критично мислити. Ці рішення допомагають учням засвоїти важкі для розуміння предмети, підтримують бажання розвивати мислення, творити і винаходити нове. В основі освітнього підходу LEGO Education лежить принцип навчання через гру