Музыканты на юбилей

0
1084

Музичний супровід і проведення урочистостей та заходів, весілля і ювілею в Євпаторії і пригороді — на сайті «Весіллячка».
Вітаємо Вас на www.vk.com/muzikantspb музыканты на юбилей! У Вашому житті намічається свято? Ми допоможемо, щоб Ваше весілля, день народження, ювілей або сімейне свято запам’ятався надовго. Гарантуємо — від проведеного вечора залишиться максимум вражень і яскравих, незабутніх спогадів.

Надавані послуги:

• тамада, ведуча;

• музиканти, живе виконання, ді-джей.

Ми спеціалізуємося на проведенні і озвучуванні весіль та урочистих заходів.

Тамада (ведуча) на свято

Тамада на весіллі — ключова особа після молодожон. Вона задає настрій, створює святкову атмосферу і заряд позитиву на протязі вечора. Наша тамада (ведуча), з десятирічним досвідом роботи, з сильною енергетикою, підніме самого сором’язливого гостя і нікому не дозволить нудьгувати.

Музиканти (ді-джей, дискотека) на свято

Жива музика актуальна і необхідна. Музиканти стоять на крок вище дискотечних записів. Магнітофонні записи (як говорили раніше) не здатні передати той емоційний заряд, який дасть живе виконання.

У нас великий музичний репертуар: для старшого покоління — хіти 80-х і 90-х років в живому виконанні. Для молоді — новинки російської популярної та клубної музики. Професійне музичне обладнання озвучить будь ресторанний зал в Євпаторії.