Новобудови Одеси

0
1126

МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА ВІД БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ. Совіньон — це особливе місце на карті Одеси. Тут, в безпосередній близькості від моря, в затишному та мальовничому місці, давно вже «виросли» елітні будинки процвітаючих одеситів, що й не дивно. Житловий комплекс «Парк Совіньон» — доступна розкіш і гармонія з пріродойЖілой комплекс «Парк Совіньон» — доступна розкіш і гармонія з природою. Ідеальне місце для життя. Парк Совіньoн — це унікальний комплекс з комфортабельним житлом, вигідно розташувався в екологічно чистій і мальовничій частині Одеси.

Близькість до моря, красиві природні ландшафти і система зеленних насаджень формують здорове навколишнє середовище і створюють розкішний вигляд сучасного еко-містечка. Новостройки Одессы. Компанія забудовник «ЗАРС» реалізувала в ньому свою основну концепцію — створення парку-резиденції, в якому вдало поєднується міське елітне житло і зелена паркова зона. Комплекс знаходиться на околиці міста, але має зручну транспортну розв’язку. Всього за 20 хвилин можна швидко дістатися до міста без пересадок. У міру заселення мікрорайону, планується запуск нової транспортної лінії, маршрут якої пролягатиме до центру і в зворотному напрямку. Совіньон можна вважати найкращим місцем для проживання процвітаючих одеситів, які цінують не тільки комфорт, але і чисте повітря і спокійну обстановку. Склад житлового комплексу та інфраструктура. Комфортне проживання неможливо без якісної інфраструктури, тому проектом забудови було приділено особливу увагу саме інфраструктурі, прогулянковим і громадським зонам. Територія комплексу складається на 25% із серії п’ятиповерхових будинків і на 75% з об’єктів благоустрою і розвиненої інфраструктури. Всі будинки оточені великою парковою зоною, наповненою молодими деревами різних порід, декоративними кущами, облагородженими газонами, а також спеціально відведеними місцями для барбекю і пікніки.

Прибудинкові ділянки розміщують дитячі та спортивні майданчики (баскетбольні, тенісні, футбольні та ін.). Для власників автотранспорту облаштовані зручні паркінги, а для пішоходів мощені доріжки для приємних прогулянок. Інфраструктура комплексу передбачає наявність власної чоти з міні-маркетів, закладів сфери послуг, аптек, дитячого садка і багатьох інших необхідних об’єктів. Тут передбачено все, щоб в межах комплексу жителі відчували себе захищено і комфортно, не залишаючи меж Совіньoна. Технічні характеристики домовВсе будинки будуються з червоної керамічної цегли, а міжповерхові перекриття з міцних монолітних плит із залізобетону. Будинки зводяться на пальовій фундаменті, який забезпечує йому максимальну стійкість і може експлуатуватися більше 100-та років. Всі етапи будівництва відповідають сучасними стандартами якості і технічним нормам. Фасади будинків відрізняються якісною і красивою обробкою, і виконані в стилі сучасного класицизму. Зовнішній вигляд будинків відмінно гармонує з парковою зоною і створює особливу естетику житлового комплексу.

Товсті стіни доповнені утеплює шаром, що забезпечує високі тепло- і шумоізоляційні властивості. Незважаючи на незначну поверховість будинків, кожен з них з метою зручності для жителів обладнаний швидкісними і безшумними ліфтами. У квартирах встановлюються теплозберігаючі пакети зі склопластику, які володіють шумоизолирующими властивостями. На вході квартир монтуються броньовані двері з надійною замковою системою. Опалення базується на індивідуальних двоконтурних газових котлах, а стіни доведені до стану під чистову отделку.

Весь комплекс Совіньон і прилегла територія оснащені високотехнологічною системою охорони і камерами цілодобового відеоспостереження. Вибір апартаментовКомплекс включає в себе як житлові квартири, так і нежитлові приміщення для комерційного використання. До вибору надані квартирні апартаменти, що складаються з різної кількості кімнат і різної площі: • квартири однокімнатні від 30 м2 до 45 м2; • квартири двокімнатні від 55 м2 до 56 м2; • квартири з трьома кімнатами від 80 м2 до 82 м2. Якщо ви маєте бажання обзавестися комфортними апартаментами для проживання в екологічно чистому і красивому районі в безпосередній близькості до моря, то житловий комплекс Парк Совіньон — це ідеальний вибір. На користь такого вибору свідчить і факт цінової доступності житла, і бездоганна репутація будівельної компанії «ЗАРС».