Чаша для кальяна

0
1332

Процес кальяну куріння, складний і простий одночасно, він нагадує цілу культуру, в кожній країні і будинку курять і роблять кальян по-різному. Для того щоб правильно і якісно приготувати кальян, будуть потрібні аксесуари, такі як вугілля, тютюнова суміш, фольга і чаші для кальяну. У нашому каталозі є різні види чаш для кальянів за різними цінами, купити які ви можете з безкоштовною доставкою. Всі вони відрізняються високою якістю і незвичайним зручністю. У наших чашах для кальяну тютюнова суміш не підгорає, що запобігає утворенню гіркого диму. А завдяки відмінному триманню тепла, процес куріння може тривати ще довше і приємніше. Купуючи чашки для кальяну в нашому інтернет-магазині, Ви залишитеся задоволені ідеальним поєднанням ціни і якості!

Чаша для кальяну — це одна з найголовніших складових в кальяні. Саме в неї кладеться весь тютюн, після чого вона накривається фольгою з отворами. Без чаші неможливо почати сам процес куріння. Так які ж вони бувають?

Найперший вид чаш, який потрібно розглянути — це глиняні. Вони найпопулярніші через те, що є, по суті, золотою класикою. Глина — це досить жаростійкий матеріал, який не втратить своїх характеристик під час експлуатації. Правда, деякі не віддають їй перевагу з-за того, що вона не зовсім до кінця розкриває сам смак і аромат тютюну.

Наступний матеріал — кераміка. Вона не настільки жароміцна, як глина, тому тютюн може підгоріти. Хочете уникнути цього? Покладіть по краю колечко з фольги. Головне, пам’ятайте, що подібні чаша для кальяна не рекомендується мити в холодній воді, так як вони можуть тріснути.

Металеві або скляні чаші чудово виглядають на фото і в житті, а також при цьому можуть похвалитися тим, що у них досить невисока ціна. Правда, по функціональності вони дещо поступаються глиняним і керамічним чашам.

Ще одним видом є силіконова. Тютюн не підгорає до цієї ємності і, крім того, її дуже легко мити, так як силікон — матеріал дуже гнучкий. Чаша для кальяну з силікону для деяких людей може стати просто знахідкою, так як не всі ще знають, що даний матеріал стійкий до високих температур.

Зовнішня і внутрішня чаша відрізняються тим, що зовнішня випускає сироп, що виходить з тютюну, в колбу, а внутрішня в блюдце для попелу. Загалом результат залишається приблизно такою ж — ви вдихаєте ароматний дим.

При виборі також звертайте увагу на глибину чаші. Чим вона глибше — чим довше за часом триватиме сам процес куріння. Існують чаша, яка за формою більше виглядає, немов плоска тарілка. У такому випадку час куріння буде досить коротким, але при цьому смак розкриється краще. Пам’ятайте про цю закономірність і вибирайте відповідні варіанти відповідно до ваших пріоритетами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяФуршеты СПБ
Следующая статьяСустамед сустанон